MMORPG > Online Oyunlar Rehberi!!
Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi 4024
Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi 4024
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMORPG > Online Oyunlar Rehberi!!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi

2 posters
YazarMesaj
CrueL~LiFe
MG)Kurucu
MG)Kurucu
CrueL~LiFe

Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi Empty
MesajKonu: Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi   Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 10:03 pm

Anlatım :
Bu anlattıgım yöntem tamamen benim buluşumdur arkadaşlar ve bu yöntem sayesinde 2 değil bilgisayarnz kasana kadar WarRock acablırsnz.Garantı verıyorum %100 acıcaksnz cok kolay bır yontem hemde ole 2tane msn acıp bılgısayarı kastırmayada gerek Yok!

Mantıgı anlatıyorum arkadaslar bır bılgısayarda nekadar oturum acarsak okadar Warrock acabılıyoz. İlk önce yapmamz gereken BASLAT>DENETIM MASASI>KULLANICI HESAPLARI>YENI HESAP OLUSTUR (hesap türünü bilgisayar yöneticisi olarak seçin) diyerek hesabımızı olustruyoruz.Ardından ılk oturumda warrockı acıyoruz sonra BASLAT>OTURUMU KAPAT>KULLANICI DEGISTIR (KISAYOLU wındows logo tusu+ L) dıyerek dıger hesabımı acıyoruz,ardında o oturumdada warrocka tıklayıp normal bır sekılde acıyoz ve ıste karsımızda 2tane Warrock.Bu sekılde ıstedıgınz kadar oturum acıp bı okadarda warrock acabılırsnz.

NOT: Eger swap yapıcaksak oyuna gırdgmzda 2.oturum hata verıyor ALT+TAB yaparak hatayı ekrana getırıp entera basıyouz ve dıer oturmda oyuna baslıyor.

öNEMLi:Son birsey daha oyunun cözünurlugu ile normal ekran çözunurlugunu aynı yapın aksi taktirde sorun yasayabılırsnz.

DENENMISTIR %100 oluyor. Benım pc mın ozellıkleri: 512 ekran kartı 2gb ram core2duo islemci.bu ozellıklere sahıp bı bılgısayarda 4 WarRocka kadar acılıyor kasmadan,denedım.tabi daha fazlada acılıyor.
Akrepprens
MG)Kurucu
MG)Kurucu
Akrepprens

Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi Empty
MesajKonu: Geri: Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi   Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 10:30 pm

Ty 4Paylasım
http://mmorpg.forumclan.com

Aynı Pc de 2 Warrock Açma Yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası